Kiralama şartları :

Ankara oto kiralama, araç kiralama, rent a car, kiralık araç , kiralık oto hizmetleri en uygun fiyat garantisi Aysgroup güvencesi ile...

1 – Sürücü Belgesi
Minimum yaş 22 dir. En az 2 yıllık T.C veya uluslar arası sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.
2 – Kiralama Süresi
Minimum kiralama süresi 7 gün ( bir hafta ) dür.
3 – İlave Sürücü
Sözleşmede belirtmek suretiyle ikinci bir sürücü aracı kullanılabilir. Sözleşmede belirtilmeyen bir kullanıcının aracı kullanması ve herhangi bir hasar yapması durumunda tüm sorumluluk kiracıya aittir.
4 – Sigorta
Tüm araçlarımız full kaskoludur. Kaza olması durumunda mutlaka kaza raporu tutturulmalı ve en kısa zamanda tarafımıza bilgi verilmelidir.

Kazaya karışan sürücünün alkollü olması durumunda sigorta poliçesi devreye girmez ve tüm sorumluluk kiracıya aittir. Ayrıca kazaya karışan kişinin %100 kusurlu olması durumunda aracın tamirde geçirdiği günlerin kirasını kiracı ödemekle yükümlüdür.

Ayrıca kaza durumunda trafik sigortası ve kasko poliçesi limitlerini aşan zararlarda limitlerin üstünde kalan hasar-zarar ve ziyandan kiracı sorumludur.

Ayrıca araç döşemelerinde ve aksamında meydana gelebilecek sigara yanıkları... vs. sigorta kapsamında değildir.
5 – Ödeme ve Depozit
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin olarak tahsil edilir. Ayrıca kiralamanın gerçekleşebilmesi için kiracının mutlaka bir kredi kartına sahip olması gerekir.
6 – Trafik Cezaları
Kiralama süresi içerisinde gerçekleşecek her türlü trafik cezası kiracıya aittir.
7 – Havaalanı Hizmeti ,Teslim Alma ve Teslim Etme Ücretleri
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki tüm noktalara aracınızı teslim edebiliriz yada teslim alabiliriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen ofisimizi arayınız.
8 – Önemli Hususlar

Kiralanan aracın alkol ve benzeri uyuşturucu maddelerin etkisinde kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde aracı kullanan yada kiracı , tüm hasardan sorumlu tutulur ve aracın tamirde geçirdiği günlerin kira bedelini ödemekle sorumlu olur.

Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın jandarma ve polis karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol raporu alınmalıdır. Aksi halde sigorta geçersiz sayılacak ve oluşan her türlü zarar , 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarda dahil kiracıdan tahsil edilir.